infolinia: 65 300 28 82

Firma Feed Team poszukuje handlowca do sprzedaży mieszanek mineralno-witaminowych oraz produktów specjalistycznych niemieckiej firmy Miavit.
Miejsce Pracy - cała Polska

Wymagania:
• mile widziane wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, zootechnika, weterynaria)
• znajomość rynku pasz
• prawo jazdy kat B
• dobra znajomość obsługi komputera
• dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie.

Obowiązki:
• sprzedaż produktów firmy
• nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami
• budowanie świadomości marki
• udział w spotkaniach branżowych
• raportowanie sprzedaży i obsługa administracyjna zamówień.

Oferujemy:
• możliwość pracy dla lidera w swojej branży
• wynagrodzenie w oparciu o podstawę i atrakcyjną premię lub działalność własna
• niezbędne narzędzia pracy
• dodatek na działania marketingowe.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za nadesłane oferty. Informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami spełniającymi wymagania zawarte w ogłoszeniu.

logo z

DANE FIRMY:
FeedTeam Sp. z o.o.
Czacz, ul. Wielichowska 42
64-030 Śmigiel
NIP 6981845354, REGON 367165165

KONTAKT:
tel. +48 65 300 28 82
e-mail: biuro@feedteam.pl

GODZINY OTWARCIA:
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
8-16